Informacja - turnus II

Półkolonia na Kłodzkiej

Informacje

1.     Zajęcia na półkolonii prowadzone są  w godzinach 7.30-16.30. Dzieci powinny być przyprowadzone nie później niż o godz. 8.30. Przypominamy również o punktualnym ich odbieraniu . Godziny zbiórki dla poszczególnych grup mogą być zmienione z uwagi na realizowany program - wychowawca powiadomi o tym .

2.     Dzieci objęte są opieką wychowawcy  od godz. 7.30. Przypominamy ,że przed godz. 7.30 dzieci pozostawione przez rodziców przed szkołą są bez opieki.

3.     Dzieci muszą mieć ze sobą:  buty zmienne/sportowe , drugie śniadanie, wodę do picia, odpowiednie ubranie adekwatne do pogody (nakrycie głowy w słoneczne dni, kurtka przeciwdeszczowa i odpowiednie obuwie).  Obuwie zmienne mogą zostawić na czas turnusu w sali.

4.     Z uwagi na planowane zajęcia plastyczne (z wykorzystaniem farb, wody, pisaków) , eksperymenty, zajęcia na świeżym powietrzu,  strój dziecka może ulec zabrudzeniu. Prosimy, aby był w miarę swobodny.

5.     W trakcie wycieczek dzieci mogą mieść ze sobą pieniądze ( rozsądną ilość).

6.     Ze względu na charakter zajęć (warsztaty zewnętrzne) oraz  zależność od warunków pogodowych  szczegółowy plan dnia może ulec zmianie.

7.     Dzieci nie korzystają z teflonów komórkowych w trackie pobytu na półkolonii. Kontakt z rodzicami/opiekunami odbywa się za pośrednictwem wychowawcy.

8.     Przypominamy, że zgodnie  z Regulaminem wychowawcy nie ponoszą odpowiedzialności za wartościowe przedmioty, które przynoszą  ze sobą uczestnicy półkolonii.

9.     Faktury za opłatę półkolonii można uzyskać po uprzednim zgłoszeniu w formie maila na adres sekretariatu szkoły.

10.  PIELĘGNIARKA SZKOLNA  BĘDZIE CODZIENNIE W GODZINACH 9.00-14.00.  W dniu wycieczki ? w trakcie trwania całego wyjazdu.

11.  Kontakt telefoniczny z kierownikiem półkolonii pod numerem 535 620 673 ( w godzinach trwania zajęć) .

WAŻNE!

1.     Jeżeli mają Państwo upoważnienia do odbioru dziecka/samodzielnego wyjścia - proszę dostarczyć do wychowawcy (czyli dać dziecku w celu przekazania dalej). Osobne na każdy turnus.

2.     Przypominamy , że dzieci nie korzystają z telefonów komórkowych w trakcie zajęć, kontakt z dzieckiem jest poprzez wychowawcę  (Regulamin).

3.     Prosimy o informowanie wychowawcy/kierownika półkolonii  o nieobecności dziecka na zajęciach (osobiście lub na adres mailowy), szczególnie gdy jest to dzień wycieczki.

4.     Wszelkie informacje ( np. rezygnacje z półkolonii) proszę przekazywać pisemnie na adres sekretariat@zsp21wroclaw.pl .

TURNUS II    1-5.07.2024 r.

W poniedziałek wszystkie zajęcia odbywają się na terenie szkoły.

Zajęcia organizacyjne.

Warsztaty eksperymentalne  (KOZALAB) - (wszystkie grup)

Zajęcia sportowe -Kreatywne animacje sportowe (wszystkie grupy)

Wyjście do Kręgielni

Sky Bowling (grupy 1-6 )

Zajęcia sportowe - Poznajemy tenis ziemny(wszystkie grupy)

Sala zabaw Fikołki z warsztatami (grupy 7-12)

Wyjście do Kręgielni

Sky Bowling (grupy 7-12 )

Zajęcia - Kreatywna i bezpieczna nauka boksu.

(wszystkie grupy)

Sala zabaw Fikołki z warsztatami (grupy 1-6) )

Zbiórka do 7.45

Wycieczka Tajemnicza Oleśnica - udział w grze miejskiej  połączonej  z  poznawaniem ciekawych miejsc i warsztatami kreatywnymi.

(wszystkie grupy)

Zbiórka do 8.30

10.00-12.00

Seans filmowy "Arka Noego. Ahoj przygodo"

Cinema City Wroclavia

(istnieje możliwość kupienia  przekąsek przed seansem)

Obiad

OBIAD

OBIAD po powrocie z wycieczki

Zajęcia z wychowawcą.

Lenie seanse filmowe.

Zajęcia z wychowawcą.

Lenie seanse filmowe.

Zajęcia z wychowawcą .

Letnie seanse filmowe.

Zajęcia z wychowawcą .

Letnie seanse filmowe.

Słodkie zakończenie półkolonii ? lody.

Obiad dla poszczególnych grup jest dostosowany do godziny  zajęć.

Wszystkie formy aktywności trwają  między 8.00 a 15.00.