Tak działamy w świetlicy 1B!

Tak działamy w świetlicy 1B!

Wrzesień -  początek szkoły, jesieni oraz kreatywnych działań na świetlicy szkolnej.

Miesiąc ten upłynął klasie 1B nie tylko na integracji i poznawaniu nowego otoczenia,

ale także odkrywaniu nowych technik plastycznych i świetnej zabawie.

Rozpoczynając nowy rok szkolny nie zapomnieliśmy o minionych wakacjach, ukrywając wspomnienia na własnoręcznie narysowanych kartkach pocztowych czy zrobionych ramek na zdjęcia, z muszelek prosto z nadmorskich plaż. Razem mieliśmy okazję stworzyć również wyjątkowe słoneczniki z papierowych talerzyków, które stały się symbolem serdeczności i dobra. Dzięki technice origami tworzyliśmy nietypowe zakładki w formie lisów i sów. A jak przystało na początek jesieni -  kolorowe liście na wyjątkowej  lekcji rysunku, co z pewnością jeszcze nie raz powtórzymy.

Poniżej prezentujemy efekty naszych aktywnych działań.

Autor: Katarzyna Antos - wychowawca świetlicy