OFICJALNE ZAMKNIĘCIE PROJEKTU - Active Sister Schools

OFICJALNE ZAMKNIĘCIE PROJEKTU - ,, Active Sister Schools''.

Klasa 2c zakończyła udział w projekcie "Active Sister Schools" zajmując I miejsce wraz z siostrzaną szkołą z Danii i Ukrainy. Uczniowie podczas wspólnego spotkania online dowiedzieli się o wynikach i radości nie było końca!

Przeżyjcie razem z nami magię wielkiego finału projektu "Active Sister Schools"

Za nami uroczyste podsumowanie projektu, które było wspaniałym zakończeniem tej niezwykłej przygody. Nauczyciele- liderzy, dyrektorzy szkół oraz organizacje partnerskie z Danii, Polski i Ukrainy spotkali się na uroczystej ceremonii w Rezydencji Ambasadora Królestwa Danii w Warszawie, której gospodarzem był Pan Ambasador - Ole Toft. Spotkanie to było wspaniałą okazją do omówienia projektu, zaplanowania kolejnego oraz spędzenia czasu razem i zacieśnienia więzi przyjaźni, które powstały w trakcie realizacji projektu.

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej relacji - mamy nadzieję, że dzięki tym zdjęciom będziecie mieli szansę choć trochę poczuć to, co my.

#ActiveSisterSchools

Dansk Skoleidraet