Jesteśmy Liderami Edukacji w Ruchu!

Dzień dobry,

w imieniu całego naszego Zespołu chciałbym przekazać wspaniałą wiadomość: dzięki zaangażowaniu w realizację Akademii Krokieta i Lamy, Wasza placówka ? tj. Szkoła Podstawowa nr 32 znalazła się w gronie Liderów Edukacji w ruchu we Wrocławiu! Serdecznie gratulujemy - tym bardziej, że wyłoniliśmy tylko najbardziej aktywne placówki ? takie, którym nie jest obojętny prawidłowy rozwój dzieci, a w dodatku są otwarte na innowacyjne sposoby edukacji.

To nie koniec dobrych informacji!

Chcąc docenić Wasze zaangażowanie, zdecydowaliśmy się przyznać Wam następujące nagrody:

1.    Certyfikat Lidera Edukacji dla placówki.
2.    Zestaw małego sprzętu sportowego ze sklepu Decathlon.
3.    Spersonalizowane video powitalne z pozdrowieniami od bohaterów Akademii.
4.    Całodniową lekcję pokazową w Waszej placówce z udziałem Zespołu AKiL.
5.    List gratulacyjny od Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.
6.    Uroczyste wyróżnienie wybranych nauczycieli z Waszej placówki podczas oficjalnego spotkania z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta.
7.    Certyfikat Lidera Edukacji dla nauczycieli z Waszej placówki, którzy korzystali z materiałów Akademii w codziennej pracy z dzieciakami.
8.    Plakat dla placówki informujący o statusie Lidera Edukacji.

Skontaktujemy się z Wami w późniejszym czasie, by uzgodnić sposób i termin przekazania nagród.

Na początku nowego roku szkolnego w liście gratulacyjnym dla dyrekcji, poinformujemy również o wyróżnionych nauczycielach, dzięki którym Wasza placówka zdobyła tytuł Lidera Edukacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Sitkowski