4 dni wspaniałych warsztatów i radosnej zabawy!

- Takiego czegoś jeszcze w naszej szkole nie było! Od 28 października do 3 listopada gościliśmy National Danish Performance Team, czyli znakomity zespół młodych i uśmiechniętych ludzi, którzy prowadzili dla naszych dzieci i młodzieży warsztaty gimnastyczno- taneczne. Jednak sportowe warsztaty to nie wszystko, wiele zajęć miało charakter współpracy i zabawy w grupie. Radosne elementy zagościły także na lekcje języka angielskiego podczas których Duńczycy opowiadali o tym co robią, skąd pochodzą oraz o kulturze swojego kraju. O tym, że spotkanie ich było świetną zabawą dla dzieci i nowym doświadczeniem świadczą uśmiechnięte buzie, wiele oklasków oraz zbieranie autografów od duńskich sportowców.