,, PIŁKA RĘCZNA MOIMI OCZAMI '' - konkurs - świetlica

1.      Rozwijanie zainteresowań plastycznych u uczniów

2.      Rozwijanie kreatywności

3.      Rozwijanie wiedzy na temat różnych technik plastycznych

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III oraz IV-VIII. Każdy uczeń może brać udział w konkursie. Prace muszą być wykonane samodzielnie.

Konkurs organizowany jest jako podsumowanie sportu miesiąca.

Zadanie konkursowe: uczeń wykonuje pracę plastyczną na arkuszu papieru A4, temat pracy dotyczy piłki ręcznej widzianej oczami ucznia (zawodnik w akcji, gra zespołowa, siła i charakter?).

Technika: dowolna, np.: farby plakatowe, kredki, pastele, wydzieranka z papieru, collage.

Kryteria oceny:

- zgodność z tematem

- pomysłowość

- staranność wykonania

- dobór barw, materiałów

- kompozycja pracy

Prace będą oceniane przez jury.

Termin: prace konkursowe należy dostarczyć do świetlicy niebieskiej do dnia 6 grudnia 2021 roku.

Opis prac: każda praca powinna mieć zamieszczoną informację na odwrocie:

- temat pracy

- imię i nazwisko uczestnika

- klasa

Finał konkursu: najciekawsze prace plastyczne zostaną zawieszone na tablicy przy świetlicy niebieskiej.

Laureaci konkursu otrzymają nagrodę od Wrocławskiego Klubu Piłki Ręcznej WKS Śląsk Wrocław, natomiast pozostali uczestnicy otrzymają dyplom za udział w konkursie.

Organizatorzy:

Amelia Marciszak