,, Bajkowi przyjaciele''- świetlica

,,Bajkowi przyjaciele''- Prezentacja znakomitych aktorów z kl. II e i II d z niebieskiej świetlicy

Od miesiąca uczniowie klasy II e i II d ćwiczyli recytację, śpiew i taniec w niebieskiej świetlicy pod kierunkiem pani Joli Wybieralskiej i Elżbiety Mańki . Przygotowywali wspólnie prezentacje przedstawienia teatralnego pt,,Bajkowi przyjaciele'' na Dzień Babci i Dziadka, która miała odbyć się 14 stycznia br.  Podczas zajęć wykonali piękne zaproszenia i wręczyli najbliższym.

Dzień wcześniej tj. 13. 01. 2020r. o godz. 12:15 wystąpili dla swoich kolegów i koleżanek z naszego  przedszkola, a o 13:15 dla wszystkich uczniów klas pierwszych.

W dniu 14. 01. 2020 r. w stołówce naszej szkoły o godz. 17:30 przybyli zaproszeni na występ goście. Rodzice z obu klas przygotowali słodki poczęstunek i napoje. Dziadkowie i babcie byli bardzo zadowoleni. Nasi aktorzy otrzymali mnóstwo braw. Atmosfera była cudowna.

Bardzo dziękuję rodzicom, za zaangażowanie nie tylko w zakup poczęstunku, ale również za przygotowanie strojów, w których występowały dzieci.  Dziadkom za liczne przybycie. Dziękuję panu Pawłowi Kałuży za przygotowanie nagłośnienia.

opracowała: Jolanta Wybieralska