Październik w świetlicy klas 3 i starszych

Październik w świetlicy klas 3 i starszych

Jesienny miesiąc minął nam na podróżach, a wszystko za sprawą ciekawych projektów. W ramach Wirtualnych Podróży uczniowie mogli zobaczyć lasy całego świata, podczas lekcji na żywo, gdzie wykonali szereg zadań, w tym wspólną mapę świata. Nie zabrakło także odkrywania azjatyckich zakątków, a właściwie Seulu. Fascynująca podróż do stolicy Korei Południowej pozwoliła na odkrycie zabytków takich jak liczne pałace oraz popularne dzielnice. Uczniowie mieli okazję poznać również nieco koreańskiego języka oraz zobaczyć tradycyjne pałeczki. To dopiero początek poznawania stolic świata, a przede wszystkim innych kultur.

W październiku przygotowywaliśmy także kartki na Dzień Edukacji Narodowej, jesienne pejzaże, kolaże czy barwne mandale, uwalniając kolory i wyobraźnię. Przed nami kolejne ciekawe podróże i okazja do eksplorowania interesujących zakątków świata oraz rozwoju kreatywności.

Katarzyna Rączka

wychowawca świetlicy