Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 32

13 października 2017 o godz. 10.00 odbyło się pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 32 we Wrocławiu. Uczniowie złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Do tej uroczystości pierwszaki przygotowywały się od pierwszych dni września. Poznawali swoje prawa i obowiązki, zapoznali się z zasadami zachowania panującymi w szkole. W tym wyjątkowym dniu nasi bohaterowie w strojach galowych wyglądali bardzo uroczyście. Przejęci byli tym że na sali obecni byli rodzice, dyrektor szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie oraz zdolności wokalne i tym samym wykazały że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami.

Pasowanie na ucznia było dużym przeżyciem dla wszystkich obecnych, zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów i życzeniami.

Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tej pięknej uroczystości BARDZO DZIĘKUJEMY!