KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS I - III NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

W grudniu w Naszej szkole odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Adresatami turnieju byli uczniowie klas 1 - 3 SP.
Celem konkursu było doskonalenie umiejętności pisania życzeń w języku obcym, pogłębienie wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych w Wielkiej Brytanii, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej, umożliwienie dzieciom rozwijania wyobraźni oraz zdolności manualnych oraz wzbudzanie zainteresowania językiem obcym.
Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i indywidualnym podejściem do tematu.
W tegorocznej edycji konkursu wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych:

Klasy 1
I miejsce Pendelia Hlib 1a