Ciekawe zajęcia w świetlicy

Ciekawe zajęcia  w  niebieskiej świetlicy uczniów Kl. II E i II D

Świetlica to miejsce, gdzie dzieci po skończonych lekcjach uczą się poprzez zabawę. W naszej szkole jest to miejsce, gdzie rozwijane są zainteresowania i uzdolnienia uczniów. Każde dziecko aktywnie spędza czas uczestnicząc w zajęciach sportowych, muzycznych, plastycznych, czytelniczych, aktorskich, matematycznych, przyrodniczych, tanecznych i innych, które zaspokajają ich potrzeby. Uczniowie klasy II E i II D chętnie pracują w parach, w grupie oraz indywidualnie. Uczą się na pamięć wierszy i piosenek.  Układają melodie do wierszy i potrafią je pięknie zaprezentować. Podczas pracy w grupie sami układają wiersze o jesieni. Ozdabiają swoimi pracami tablicę na korytarzu szkolnym.  Pracują z PUSAMI, i kartami matematycznymi tabliczki mnożenia. Oto kilka przykładów z zajęć naszej pracy.

Opracowała: Jolanta Wybieralska