Aktywne Szkoły Multisport - podejmij sportowe wyzwanie w czasie ferii.

Pogoda nie sprzyja szaleństwu na sankach i lepieniu bałwanów, dlatego wspólnie zadbajmy o to, by dzieci spędziły ferie aktywnie, nawet w domu.

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wyzwaniu ASM.
W załączniku znajdziesz kolorowankę do wydrukowania. Zadaniem uczniów będzie wypełnienie całego rysunku aktywnościami. Zakolorować dane pole będą jednak mogli dopiero wtedy, gdy wykonają odpowiednią ilość powtórzeń/czasu danego ćwiczenia.

Pola z liczbami mogą odpowiadać odpowiednio np. 15 brzuszkom lub 15 sekundom w siadzie równoważnym, 20 minutom rozciągania, biegania, bądź też 10 sekundom stania na jednej nodze, albo przykładowo 10 minutom codziennych ćwiczeń na równowagę, jak chodzenie po liniach czy krawężniku. W zależności od poziomu sprawności, dzieci będą mogły same dostosować trudność ćwiczeń w danym ćwiczeniu. Liczą się chęci i systematyczność. :)

Misję można uznać za zakończoną dopiero wtedy, gdy na rakiecie zabraknie białego miejsca.

NAGRODY:
- każdy starannie pokolorowany obrazek zostanie nagrodzony oceną z wychowania fizycznego!
- najładniejsze prace zostaną wywieszone jako gazetka szkolna
- JEDNA osoba ze wszystkich przyjętych prac zostanie nagrodzona zestawem gadżetów od Aktywnych Szkół Multisport! (losowanie)

PRACĘ NALEŻY PRZYNIEŚĆ DO POKOJU NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W PIERWSZYM TYGODNIU PO FERIACH! ( 24-28 LUTY)

Zespół Aktywnych Szkół MultiSport oraz Nauczyciele Wychowania Fizycznego serdecznie zapraszają.

Życzymy bezpiecznych i aktywnych ferii zimowych!

KOLOROWANKA