,, Czerwony kapturek i jesień'' - świetlica

W połowie października rozpoczęły się próby do przedstawienia ,, Czerwony kapturek i jesień'' z uczniami klasy II e i II d w niebieskiej świetlicy. Uczniowie chętnie przygotowywali się do swoich ról by podczas prezentacji wypaść jak najlepiej, bowiem wśród widowni miało być młodsze rodzeństwo naszych aktorów. Prezentacja odbyła się w naszym przedszkolu 4 listopada 2019r. dla czterech grup. Zaangażowani w to działanie byli również rodzice, którzy pomogli przygotować stroje dla swoich pociech. Z radością obserwowałam zachowania uczestników. Byli skupieni i uśmiechnięci, a po występie nagrodzili naszych aktorów brawami. Następnie uczniowie i dzieci z grup przedszkolnych wspólnie zatańczyli LABADO.

Scenariusz i reżyseria Jolanta Wybieralska

Opracowała: Jolanta Wybieralska