Zagłosuj na uczniów z naszej szkoły - " Wędrówki turystyczne z matematyką w tle"

- Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele!

W trakcie ferii kilkoro naszych dzieci z klas 1-7 wzięło udział w konkursie " Wędrówki turystyczne z matematyką w tle" organizowanym przez SP 84 we Wrocławiu.

Ogłoszenie wyników już wkrótce, ale zanim do tego dojdzie uruchomiono głosowanie na pracę, która zdobędzie Nagrodę Publiczności.

Dlatego proszę Was o głosowanie na pracę naszej uczennicy Hani Doczekalskiej z 6c, Szymona Sabuka z 7a oraz Piotra Kurcza z 7a, a także jego brata Bartka z klasy 1c na Facebooku.

oto link do prac:

Głosowanie trwa do 14.02.2021r. Trzeba kliknąć Lubię to

Praca Hani jest podpisana Hanna - ma zielony kolor:) Trasa turystyczna na Szczeliniec Wielki.
Prac Piotrka podpisana jest Piotr - zielona - wycieczka do Ząbkowic Ślaskich.
Praca Bartka podpisana jest Bartłomiej - żółta po Wrocławiu.
Praca Szymka jest podpisana SZYMON - wycieczka w góry Stołowe.

Bardzo Was proszę o rozpowszechnienie tej informacji wśród dzieci i rodziców, którzy korzystają z Facebooka.

Gosia Włodarczyk - nauczyciel geografii