13 czerwca 2018 r. w kościele Uniwersyteckim odbyła się uroczystość wręczenia nagród tegorocznym finalistom powiatowego konkursu WRATISLAVIA SACRA 2018 – „Kult  Maryjny we Wrocławiu”.

Konkurs brał  udział w XXIII edycji „Wielkiej Nagrody Wrocławia”- punkty za udział i zwycięstwo w tym konkursie przyznawane są zgodnie z jego regulaminem.

Jednym z laureatów został nasz uczeń – Cyprian Ziółkowski z klasy VII a, który  zajął  III miejsce.  Gratulacje!!!

Radość tym większa, że finał konkursu Wratislavia Sacra, odbył się 29 maja 2018 r. w naszej Szkole Podstawowej nr 32. Wzięło w nim udział 44 uczniów z 20 szkól podstawowych i 11 gimnazjów.  Dzięki wysokiej wygranej Cypriana, nasza szkoła zdobywa  ważne  punkty w całej edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia.

Barbara Trela