Publikacje

Kontakt

-

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 21

ul. Kłodzka 40
50 - 536 Wrocław
Sekretariat tel: 71 7986942
e-mail: sekretariat@zsp21wroclaw.pl

Inspektor Ochrony Danych
Marek Adamaszek
e -mail: madamaszek@zontekiwspolnicy.pl 
+48 608294903 

adres skrzynki ePUAP: /ZSP21/SkrytkaESP


Skontaktuj się z nami

Treść wiadomości:
Firma:
Imię i nazwisko:
Email:
Zgody:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kłodzkiej 40 na potrzeby realizacji zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.