Co u nas słychać i co warto wiedzieć

Rusza całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - 800 080 222

800 080 222 - rusza całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Regulamin korzystania z parkingu szkolnego

Ważna informacja dla wszystkich korzystających z parkingu przy ZSP nr 21

Oficjalne otwarcie strefy chodnikowo-podłogowej

12 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 we Wrocławiu, odbyło się oficjalne otwarcie Dziecięcej Strefy Chodnikowo-Podłogowej. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Edyta Krajewska.

Wygraliśmy w konkursie MultiUczynek!

Udało się! Praca całej społeczności szkolnej i wielu innych osób przyniosła oczekiwany rezultat! Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 21 wygrał w ogólnopolskim konkursie MultiUczynek. Dzięki czemu na wiosnę, przy naszej szkole zostanie utworzone Dziecięce Centrum Gier Chodnikowo ? Podłogowych.

11.11.2018 Radosna Parada Niepodległości

W niedzielę 11 listopada ponad 40 uczniów naszej szkoły, niektórzy wraz z rodzicami oraz kilkoro nauczycieli pod dowództwem pana Przemka Grucy wzięło udział w Radosnej Paradzie Niepodległości.

Destination Imagination

"Patrz tam gdzie inni patrzą i zobacz to, czego inni zobaczyć nie potrafią" to motto międzynarodowego programu dla dzieci i młodzieży - Destination Imagination.

Spotkanie z przedstawicielem Aktywnych Szkół MultiSport

W poniedziałek 19 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 21 odbyły się Warsztaty Konsultacyjne w ramach programu Aktywne Szkoły MultiSport (ASM) (https://aktywneszkoly.pl).

Jasełka w ZSP 21

Piątek 22 grudnia 2017r. był dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 32 we Wrocławiu wyjątkowy. Dzień rozpoczęli od warsztatów, dzięki którym nie tylko rozwijali swoją kreatywność, ale także mieli czas na refleksję nad minionymi miesiącami, bycie razem i nierzadko rozmowy o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem.

Europejskie tańce w ZSP 21 dla dzieci ze szkoły i przedszkoła

12 grudnia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 21 gościliśmy wspaniałych tancerzy. W pięknych strojach, przy wspaniałej muzyce zapoznali oni uczniów klas 4 i 7 z europejskimi tańcami. Po reakcjach publiczności można śmiało stwierdzić, że pokaz był w pełni udany.