Publikacje

Rekrutacja

Szanowni Państwo!

 

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 21 przypomina wszystkim Rodzicom, że rekrutacja do klas pierwszych we wrocławskich szkołach podstawowych rozpoczyna się 14 lutego 2024 r. i jest przeprowadzana w pełni elektronicznie. Szczegóły znajdziecie Państwo w pierwszej kolejności na stronie www.edu.wroclaw.pl oraz w najbliższych dniach na stornie www Zespołu Szkolno ? Przedszkolnego nr 21, Szkoły Podstawowej nr 32, Przedszkola nr 32.

Jednocześnie dyrektor ZSP nr 21 informuje, że rok 2024/2025 w  Szkole Podstawowej nr 32 im. 100 - lecia Niepodległości Polski nadal będzie wiązał się z wyzwaniami dotyczącymi bardzo dużej liczby dzieci już uczęszczających do naszej placówki (m.in. utrzymanie pełnego systemu dwuzmianowego w klasach I ? III oraz niepełnego w klasach IV do nawet klas VI włącznie). W związku z tym dyrektor prosi o rozważne podejmowanie decyzji dotyczących rekrutacji dzieci do klas I szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025. Dyrektor ZSP nr 21 zachęca również do rozważenia przez Państwa:

-       rekrutacji dzieci z obecnych klas trzecich do oddziałów sportowych,

-       rekrutacji dzieci z obecnych klas szóstych do oddziałów dwujęzycznych.

Informację w tej sprawie rodzice uczniów z klas IV  oraz klas VI otrzymali już wcześniej.

Wzorem poprzednich lat Urząd Miejski Wrocławia przygotował informator dla rodziców. Został on dzisiaj wydany razem z biuletynem wroclaw.pl.

Pełne wydanie biuletynu dostępne jest na stronie https://www.wroclaw.pl/biuletyn/#pdfBiuletyn

 

 

 

Z poważaniem

Edyta Krajewska - dyrektor ZSP nr 21

Pliki do pobrania

Biuletyn rekrutacja