10 lutego (sobota) na Hali Wielofunkcyjnej Akademii Wychowania Fizycznego, odbył się II turniej piłki siatkowej Volleymania dla klas 4. Podczas zmagań blisko  50 zespołów, wspaniałą grę zaprezentowali nasi zawodnicy. Pierwsza drużyna, która rywalizuje  w lidze nr 1, zajęła 3 miejsce i utrzymała się wśród zespołów, które prezentują najlepsze umiejętności. Nasz drugi zespół, okazał się niepokonany w lidze nr 6 i awansował jedną grupę wyżej. Warto podkreślić, że przez cały turniej mogliśmy liczyć na wsparcie rodziców, których doping stał na wysokim i kulturalnym poziomie. Serdecznie dziękujemy. Kolejny turniej już 3 marca o godz. 9:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Skład drużyny:

Franciszek Oficjalski

Jakub Baltatzis

Mateusz Batóg

Hubert Zieliński

Oskar Bednarek

Piotr Kurcz

Olgierd Ossowski

Mateusz Woźniak

Trener Maciej Jakubaszek