Dziś tj 25 stycznia w progach naszej szkoły podczas feryjnych warsztatów sportowych gościł Robert Wydera, reprezentant Polski w siatkówce na siedząco, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Europy i Świata. Na codzień student Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i niepełnosprawny sportowiec, w siatkówkę gra od 2011 roku. Dzięki wizycie Roberta uczniowie dowiedziali się na czym polega gra w siatkówkę, poznali zasady i różnice między siatkówką tradycyjną, a siatkówką na siedząco. Po ciekawym wykładzie wszyscy udali się do sali gimnastycznej w celu zastosowania nowo zdobytej wiedzy w praktyce. W czasie warsztatów uczniowie usprawniali umiejętność rzucania i chwytania piłki oraz rozegrali mecze zgodnie z zasadami gry. Nad właściwym przebiegiem meczu czuwał nasz gość. Zapraszym do fotogalerii tego wydarzenia. Naszemu gościowi bardzo dziękujemy za przybycie!

                                                                                                                              Krystyna Winnicka-Kowalska