Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 21 informuje!

Szanowni Państwo!

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 21  informuje, że w związku z potwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia przypadkiem zakażenia koronawirusem  SARS-Cov-2 we Wrocławiu oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno uczniów jak i pracowników placówki wszystkie imprezy, w tym zawody sportowe, organizowane w budynkach należących do ZSP nr 21, wycieczki do instutucji na terenie miasta oraz poza Wrocław zaplanowane  od 9 marca 2020 roku zostają zawieszone do odwołania. Powyższa decyzja wynika wprost z rekomendacji Wojewody Dolnośląskiego.

Należy podkreślić, że stanowisko dyrektora ZSP nr 21 w powyższej sprawie to przede wszystkim działanie na rzecz szeroko rozumianej profilaktyki przenoszenia koronawirusa SARS-Cov-2.

Jednocześnie dyrektor ZSP nr 21 ponawia prośbę do rodziców/ opiekunów prawnych o pozostawienie dzieci z objawami przeziębienia pod opieką w domu.

Informacje o kolejnych działaniach podejmowanych w związku z zaistniałą we Wrocławiu sytuacją będą przekazywane na bieżąco z wykorzystaniem:

• strony internetowej placówki,
  • dziennika elektronicznego LIBRUS,
  •  poczty e-mail przekazywanej we współpracy z wychowawcami poszczególnych grup/klas oraz przewodniczącymi Rad Rodziców Przedszkola nr 32 i Szkoły Podstawowej nr 32.

Edyta Krajewska - dyrektor ZSP nr 21.