W dniu 20.03 klasy edukacji wczesnoszkolnej przywitały wiosnę.
Ten dzień obfitował w wiele zadań związanych ze zmianą pory roku.
Były zadania w grupach, klasowy wiosenny kolorowy dywan według kreatywności uczniów.
Jedną z ważniejszych aktywności była aktywność fizyczna.
Wszystkie klasy otrzymały od organizatora link do filmu "Czy nadejdzie wiosna" i wspólnie w ruchu ją wywoływały.
Zachęcamy wszystkich do ćwiczeń, podsyłamy link
Czy nadejdzie wiosna? - wiosenno zimowy pojedynek | gimnastyka dla dzieci
@FundacjaV4Sport
@Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
@AkademiaKrokietaiLamy
@wroclaw.wroclove
Edyta Dyś