Szkoła w mieście na sportowo w klasie 4C
Na początku grudnia klasa 4C odbyła ciekawą lekcję w ramach programu "Szkoła w Mieście". Uczniowie ze szkoły ZSP 21 udali się do centrum sportowego Hasta La Vista, gdzie poznali podstawy gry w squasha oraz zajęć taneczno-fitnesowych na trampolinach.
Mikołajki z Fistballem
Grudzień to szczególna data dla wrocławskiego i nie tylko sportu. W Liceum Ogólnokształcącym nr XII we Wrocławiu odbyły się pierwsze w Polsce warsztaty dla dzieci, młodzieży, studentów oraz nauczycieli w Fistballu.
Pierwszy turniej Volleymanii
Po ponad 2 miesiącach treningów siatkarskich, reprezentacja klas 4 pod opieką Pana Macieja Jakubaszka, wzięła udział w pierwszym turniej piłki siatkowej w ramach programu Volleymania. W turnieju eliminacyjnym udział wzięło 47 zespołów.