BIJEMY REKORD ŚWIATA W LEKCJI WF ON-LINE!

- Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele! Serdecznie zapraszamy Was do wspaniałej inicjatywy Aktywnych Szkół Multisport! 22 kwietnia o godzinie 14:30 zostanie przeprowadzona lekcja wychowania fizycznego on-line. Lekcja będzie dostępna na całym świecie w tym samym czasie. Wiele organizacji ze świata już się przyłączyło i razem chcemy zrobić coś niesamowitego i w jednym czasie zebrać jak najwięcej ćwiczących osób. Ćwiczenia będą proste i każdy sobie poradzi a czas treningu wyniesie około 30 minut! Serdecznie zapraszamy wszystkich zarówno uczniów, rodziców czy nauczycieli! Ruch to zdrowie!

Jak wziąć udział?
Jeżeli jesteś zainteresowany to polecamy dołączyć do wydarzenia na facebooku. Tam pojawia się wiele informacji w różnych językach a już w poniedziałek szczegóły dotyczące transmisji.

My jako Zespół Wychowania Fizycznego będziemy przypominać o wydarzeniu i podamy więcej szczegółów we wtorek. Serdecznie zapraszamy!