Publikacje

Organizacja roku szkolnego 2019/2020


Plan pracy dydaktyczno - wychowawczej Przedszkola nr 32

rok szkolny 2019/2020

 Harmonogram wydarzeń dla całego przedszkola:


miesiąc

Wydarzenie

 

wrzesień

2.09 rozpoczęcie roku

20.09 Dzień przedszkolaka

23.09 pierwszy dzień jesieni

 

październik

wizyta dentysty

 

listopad

Zostań przyjacielem zwierząt  - zbiórka darów

11.11 Obchody Dnia Niepodległości

20.11 Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

"Muzeum technologii"

25.11 Światowy Dzień Pluszowego Misia

26.11 Teatrzyk Kropa

27.11 Podróże z muzyką ( grupy: 1, 4, 7-11)

29.11 Podróże z muzyką (grupy: 2,3,5,6)

"Każdy przedszkolak wie, trzeba zdrowo żywić się" - konkurs plastyczny

 

grudzień

6.12 Mikołajki 

Kiermasz bożonarodzeniowy

11.12 spotkanie MPPL

18.12  Podróże z muzyką ( grupy: 1, 4, 7-11)

20.12 Podróże z muzyką (grupy: 2,3,5,6)

 

styczeń

28.01 Bal karnawałowy

Dzień z Babci i Dziadka

"Maszyny przyszłości"- konkurs

 

luty

11.02 Dzień bezpiecznego Internetu

21. 02 Dzień języka ojczystego

Konkurs matematyczny

 

marzec

12.03 Dzień matematyki

21.03 Pierwszy dzień wiosny

Zajęcia promujące zdrową żywność

 

kwiecień

Przegląd z MPPL

2.04 Dzień Książki

Kiermasz wielkanocny

 

maj

Quiz grupowy "Wiem, jak korzystać z technologii"

"Czerwony kapturek w świecie matematyki" - teatrzyk nauczyciele dzieciom

 

czerwiec

Dzień Rodziny

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów przedszkola

 

























































Szachy:

Godzina

Środy

Wtorki

8:55-9:25

Grupa 3

9:00-9:30 Grupa 5

9:30-10:00

Grupa 4

 

10:15-10:45

Grupa 9

 

10:55-11:25

Grupa 6

 

13:15-13:45

Grupa 10

 



Grafik zajęć KozaLab

Godzina

Środa

Środa

Środa

Środa

9:00-10:00

Grupa 6

Grupa 1

Grupa 7

Grupa 10

10:00-11.00

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 8

Grupa 11

*(spóźnią się na GK)

11.00-12.00

--------------------

Grupa 2

*(jedzą zupę 10.45)

--------------------

--------------------

11.20-12.20

Grupa 5

*(zamiana zupą z I turą)

           --------------------

--------------------

--------------------

11.30-12.30

--------------------

--------------------

--------------------

Grupa 9

 

 

Daty:

08.01 

04.03 

06.05 

15.01 

11.03 

13.05 

05.02 

08.04 

03.06

11.02 

15.04 

10.06