Zawieszenie zajęć bezpośrednich z uczniem w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 9

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem koronawirusem w dniach 26.03.2020r. - 10.04.2020r. zostają  zawieszone zajęcia prowadzone bezpośrednio z uczniem w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 9. Pracownicy poradni pracują zdalnie, udzielają porad, wsparcia, odpowiadają na pytania. Adresy mailowe pracowników wraz z godzinami pracy oraz działem, w którym pracują, znajdują się  na stronie internetowej PPP nr 9  w zakładce kontakt.

Na naszej stronie internetowej są zamieszczane aktualne informacje. Pod adresem

rodzice znajdą propozycje form spędzenia czasu z dziećmi, ciekawe artykuły, kilka ćwiczeń z zakresu si do samodzielnego wykonania, coś dla ósmoklasistów, bajki terapeutyczne odnoszące się do aktualnej sytuacji, poradnictwo zawodowe opracowane online i  również coś dla siebie.
W trosce o dzieci nieprzyjęte w tych dniach nie rejestrujemy nowych chętnych, aby zarezerwować terminy dla tych klientów, których umówione diagnozy w PPP nr 9 nie odbyły się.

Ewa Lipska- Urbaniak
dyrektor PPP nr 9