Ważne informacje dotyczące okresu świątecznego

Szanowni Państwo!

Informuję, że w okresie od 28.12.2020 r. do 31.12.2020 r. zgłoszone przez Państwa dzieci będą podzielone na 3 stałe grupy funkcjonujące wyłącznie na terenie Przedszkola nr 32. Ważna informacja dla rodziców dzieci z gr. 9 - prosimy przyprowadzać i odbierać dzieci w budynku Przedszkola nr 32. Wszystkie niezbędne dzieciom rzeczy zostaną przeniesione przez pracowników P32 na teren przedszkola.

Informację o podziale na grupy znajdziecie Państwo na drzwiach wewnętrznych w tzw. wiatrołapie (wejście od strony Przedszkola nr 32). Ze względów epidemicznych dyrektor ZSP 21 nie przewiduje zmian w składzie poszczególnych grup.

Posiłki dla wszystkich dzieci, których obecności w dniach 28-31.12.2020 r. rodzice nie zadeklarowali, zostały odwołane. W przypadku rezygnacji na bieżąco z korzystania usług przedszkola  w dniach 28-31.12.2020 r. (ewentualne decyzje od 22.12.2020 r.), obowiązek odwoływania posiłków zgodnie z ustalonymi zasadami leży wyłącznie po stronie rodziców.

Biorąc pod uwagę możliwość zwiększonej liczby kontaktów m.in. w związku z organizacją świąt, zwracam się do Państwa o szczególną uważność  na stan zdrowia przyprowadzanych do placówki dzieci. Przypominam, że do przedszkola mogą uczęszczać wyłącznie zdrowe dzieci.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, pracowników Przedszkola nr 32 proszę o natychmiastowe informowanie o wszystkich dodatnich wynikach testów w kierunku koronawirusa u dziecka, u osób, z którymi miało kontakt dziecko lub Państwo - Rodzice. Dotyczy to szczególnie kontaktów z osobami przybywającymi z zagranicy ze względu na zakażenia wywołane nową  mutacją koronawirusa.

Informacje dotyczące stanu zdrowia  należy przekazywać w wybrany sposób:

telefonicznie pod nr: 71 798 69 42

- mailowo na adres: sekretariat.zsp21@wroclawskaedukacja.pl