Ważna informacja o stanie zdrowia dziecka!

Szanowni Państwo!

Po konsultacji z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej (oddział Higieny Dzieci i Młodzieży) we Wrocławiu informuję, że zaświadczenie potwierdzające, że dziecko jest zdrowe dotyczy wyłącznie przypadków, kiedy było ono obserwowane w kierunku diagnozy zakażenia koronawirusem. W innych przypadkach takie zaświadczenie nie jest potrzebne.

Jednocześnie zwracam się do Państwa kolejny raz z prośbą, aby dzieci z objawami przeziębienia, grypy itp. nie przychodziły do szkoły i pozostawały pod opieką w domu do czasu pełnego powrotu do zdrowia. Niestety wciąż zdarzają się takie sytuacje. Zadbajmy wspólnie o stan zdrowia całej społeczności szkolnej.

Chciałabym również podziękować mamie - Pani Doktor, której nazwiska niestety nie zanotowałam, za zwrócenie uwagi na istotny problem dotyczący czasu oczekiwania dzieci zdrowych na wizytę u lekarza.

Edyta Krajewska - dyrektor ZSP nr 21