Podsumowanie programu Aktywne Szkoły Multisport

15 lutego 2019 roku, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca roczny program Aktywne Szkoły Multisport. Przypomnijmy, że program polegał na przebadaniu naszych uczniów pod względem sportowym testem EuroFit+ w atrakcyjny sposób czyli poprzez walkę z potworkami bezruchu. Zabawa był doskonała zarówno podczas pierwszej jak i drugiej rundy, która miała na celu sprawdzenie postępów uczniów. Nasza szkoła wypadła bardzo dobrze, ponieważ po pierwszej rundzie, gdzie zajmowaliśmy 31 miejsce na Dolnym Śląsku, poprzez prace nad swoimi umiejętnościami, udało się awansować aż na 8 miejsce! Wielkie brawa dla wszystkich! Jako szkoła podczas konferencji otrzymaliśmy Certyfikat Aktywnej Szkoły oraz 1500 zł na sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że rozwój i praca wszystkich będzie w dalszym ciągu szła w tak dobrym kierunku.