Jasełka w ZSP 21

Piątek 22 grudnia 2017r. był dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 32 we Wrocławiu wyjątkowy. Dzień rozpoczęli od warsztatów, dzięki którym nie tylko rozwijali swoją kreatywność, ale także mieli czas na refleksję nad minionymi miesiącami, bycie razem i nierzadko rozmowy o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem. W powietrzu wyczuwalna była świąteczna atmosfera. Uczniowie klasy IVd, VIIa i VIIc przedstawili Jasełka, przygotowywane od wielu tygodni pod przewodnictwem pani Barbary Treli i pani Magdaleny Cieślik. Pojawienie się na jednej scenie czwartoklasistów i siódmoklasistów urzekło zaproszonych gości, rodziców i uczniów, a wykonane, przy akompaniamencie skrzypiec, fletu oraz pianina, kolędy nucili wszyscy zgromadzeni na widowni widzowie.