Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 32

25.05 odbył się w naszym przedszkolu I Festyn Rodzinny. Świętowanie rozpoczęliśmy od występów każdej z grup i rozdania drobnych upominków dla Rodziców. Następnie uczestniczyliśmy w zabawach prowadzonych przez animatora, każda grupa miała swoich przedstawicieli biorących udział w różnorakich konkurencjach, zabawach i atrakcjach. Na koniec najdzielniejsi wzięli udział w przeciąganiu liny. Dalszy czas upływał wszystkim na uczestnictwie w atrakcjach przygotowanych przez pracowników Przedszkola, poszukiwaniu skarbów, malowaniu twarzy, łowieniu rybek, ścieżce sensorycznej. Na niebie cały czas świeciło piękne Słońce, w którym mieniły się tęczowe bańki. Po tylu przeżyciach można było posilić się przygotowanym przez Rodziców ciastem, owocami oraz kiełbaskami z grilla. Wspólnie spędzony czas był okazją do wielu rozmów, radości i poznania się nawzajem.