AKCJA CHARYTATYWNA

Szanowni Państwo!

Zachęcamy wszystkich spośród Państwa - Rodziców dzieci z Przedszkola nr 32 do wsparcia akcji charytatywnej organizowanej we współpracy z wrocławską Fundacją " Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"- Przylądek Nadziei, w czasie której zbierać będziemy środki finansowe dla siedmioletniego Brunona Pressler-Wigury. Chłopiec zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną - zebrane środki zostaną przeznaczone w całości na niezwykle kosztowną terapię Car-T Cell.
Dodatkowe informacje dotyczące historii Brunona znajdziecie Państwo pod adresem:

Niestety, jak zawsze w takich przypadkach, pozostało niewiele czasu, aby zebrać niezbędną kwotę: 972 840 zł.

Puszki, do których będziemy zbierać pieniądze, zostaną w dniach 7-11.12.2020r. wystawione w tzw. wiatrołapie, w budynku Przedszkola nr 32
Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu, uda się wspólnie pomóc małemu Brunonowi.
Liczymy na Państwa zaangażowanie oraz współpracę w tym zakresie!

W imieniu zespołu do spraw wychowania do wartości

Dorota Sinicka - Mulik
wychowawczyni gr. 2 w Przedszkolu nr 32