Udało się! Praca całej społeczności szkolnej i wielu innych osób przyniosła oczekiwany rezultat! Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 21 wygrał w ogólnopolskim konkursie MultiUczynek. Dzięki czemu na wiosnę, przy naszej szkole zostanie utworzone Dziecięce Centrum Gier Chodnikowo – Podłogowych.

Głosowanie zakończyło się 2 grudnia (wyniki na stronie https://www.kartamultisport.pl/dobry-multiuczynek ), jednak odbiór nagrody – 30 tyś. zł odbył się 5 grudnia w Warszawie, w siedzibie organizatora czyli Benefit Systems. Liderzy i pomysłodawcy projektu (Pan Maciej Jakubaszek i Pan Tomasz Niemier), otrzymali symboliczny czek oraz wzięli udział w szkoleniu dotyczącym organizacji wydarzeń i zarządzania wolontariatem.

Projekt zostanie zrealizowany do końca czerwca 2019, a wszystko dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom i innym głosującym. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! JEST TO OGROMY SUKCES NAS WSZYSTKICH!

Maciej Jakubaszek i Tomasz Niemier