28 listopada w Szkole Podstawowej nr 32 zorganizowanie kilka wydarzeń sportowych z okazji obchodów 100 – lecia Niepodległości Polski oraz nadania imienia naszej szkole. Wszystkie sportowe spotkania rozpoczęliśmy od rodzinnego turnieju piłki siatkowej, w którym udział wzięli rodzice uczniów naszej szkoły oraz uczniowie klas 8. Nie zabrakło także, siatkówki dla najmłodszych, 100 minutowe mecze sparingowe rozegrały szkoły SP 32 i SP 23. Klasy „drugie” tego dnia rywalizowały w 100 minutowych zawodach w „zbijaka”. Tereny zewnętrzne opanowali biegacze. 100 osób po 1 kilometrze dały nam wspaniałą liczbę 100 kilometrów na 100 lecie Niepodległości Polski! Sportowy dzień zakończył mecz piłki nożnej tatusiowie przeciwko reprezentacji szkoły klas 8.

Warto dodać, że podczas wydarzenia, każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę lub przypinkę, owoce i wodę. Całe wydarzenie było realizowane ze środków programu Funduszy Inicjatyw Obywatelskich (operatorem jest Katolicka Fundacja Berit). Partnerami wydarzenia była Rada Rodziców, Rada Osiedla oraz WSZS.