Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 21 z ulicy Kłodzkiej bierze udział w konkursie, na budowę na terenie szkoły, autorskiego projektu centrum gier chodnikowo-korytarzowych. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparciu szkoły!
Nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 21, Pan Maciej Jakubaszek oraz Tomasz Niemier, miesiąc temu postanowili wziąć udział w konkursie realizowanym przez firmę Benefit Systems. Konkurs o nazwie „Multiuczynek”, polega na napisaniu sportowego projektu ukierunkowanego na najbliższe otoczenie, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Po własnej obserwacji i rozmowach z innymi nauczycielami i przede wszystkim uczniami,  nauczyciele postanowili napisać projekt dotyczący stworzenia na terenie Szkoły Podstawowej nr 32 im. 100 – lecia Niepodległości Polski, kolorowych gier chodnikowo-podłogowych. Ideą projektu jest, aby Nowoczesny System Gier skierowany był zarówno do najmłodszych, jak i do ich rodziców oraz wszystkich mieszkańców Gaju, Wojszyc i Jagodna!

Jeden sukces już jest! Pomysł, przedstawiony w Warszawie przez nauczycieli SP 32 spodobał się komisji konkursowej i został wybrany do finałowej 10-tki projektów nadesłanych z całej Polski.

Teraz pozostaje pomóc i głosować! Pięć projektów z największą liczbą głosów otrzyma 30 tyś złotych na realizację stworzonego przez siebie projektu!

Serdecznie dziękujemy za głosy!

Link do głosowania:

https://www.kartamultisport.pl/dobry-multiuczynek/projekt-2/

 

tekst. P.Nawrotek (Osiedle Gaj) przy współpracy z M. Jakubaszek