Zakończył się kolejny turnus Półkolonii w ZSP nr 21. Dzieci spędzały  go z rówieśnikami

uczestnicząc w różnego rodzaju zajęciach w szkole i poza nią. Poniedziałek był m.in. dniem poznawania siebie nawzajem  jak również zasad obowiązujących w trakcie trwania Półkolonii.  Nie zabrakło też zajęć sportowych. We wtorek, w  Sali zabaw „Fikołki” przygotowano dla nas dodatkowe atrakcje w postaci zmagań sportowych oraz spotkania z Minionkiem. Jak zwykle odbyły  się warsztaty plastyczne. Były nagrody dla autorów najlepszych prac oraz zwycięzców sportowych potyczek.  Środa była dniem pod znakiem wody – na początek dnia zabawa w basenie, „leniwej rzece”, czy dmuchanych zjeżdżalniach w Aquaparku. Po południu dzieci badały właściwości wody. W czwartek wybraliśmy się do Kamieńca Wrocławskiego. Piękna pogoda zagościła tym razem do wioski indiańskiej Tipi Town. Poza „indiańskimi” zabawami dzieci mogły przebierać się w stroje zgromadzone w wiosce. Efekty były zaskakujące… ! W piątek  wyprawa do kina . Tym razem śledziliśmy przygody bohaterów filmu „Kaczki z gęsiej paczki”. A po powrocie, na deser lody!

Czas mijał szybko. Urozmaicony  był również zajęciami z tenisa ziemnego, zabawami w Sali gdzie królowały klocki konstrukcyjne  oraz na podwórku szkolnym, zajęciami plastyczno – technicznymi, integracyjnymi. Dzieci mogły popróbować sił w projektowaniu robota. Ale przede wszystkim spędzić miło i ciekawie czas w towarzystwie rówieśników.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji !