INFORMACJE DLA RODZICÓW

Turnus II

02.07.2018 r – 06.07.2018 r.

Poniżej podajemy kilka informacji dotyczących Półkolonii w SP 32.

Prosimy o zapoznanie się z nimi .

1. W poniedziałek 02.07 br. prosimy o przyprowadzenie dzieci na półkolonię do godz. 9.00.
  2. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Półkolonii oraz Planem tygodnia.
  3. Odbiór dzieci z półkolonii przez osoby niebędące rodzicami/opiekunami prawnymi dziecka lub samodzielne  wychodzenie dziecka do domu musi być poprzedzone dostarczeniem pisemnego upoważnienia rodziców/opiekunów.  Odpowiednie druki można pobrać u wychowawcy grupy.
  4. Przypominamy, że w budynku szkolnym obowiązuje noszenie obuwia zmiennego, najlepiej sportowego, ponieważ umożliwi to dziecku korzystanie również z zajęć na sali sportowej.
  5. Każde dziecko powinno być wyposażone w odpowiedni strój, adekwatny do rodzaju zajęć i aktywnościkonieczna jest kurtka przeciwdeszczowa i odpowiednie obuwie ( nie tekstylne) oraz w przypadku wyjścia na basen strój kąpielowy, ręcznik, klapki .
  6. W ramach półkolonii dzieci otrzymują obiad oraz podwieczorek. Drugie śniadanie (kanapka, przekąska, woda) dziecko powinno mieć ze sobą każdego dnia.

REGULAMIN PÓŁKOLONII LETNICH w Szkole Podstawowej nr 32 – kliknij tutaj!

Plan tygodnia II-turnus – kliknij tutaj!