W Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 32 w szachach, wzięło udział blisko trzydziestu młodych pasjonatów „królewskiej gry”. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach turniejowych, klas młodszych od zerówki do trzeciej klasy, oraz klas starszych gdzie wzięły udział klasy czwarte i siódme. Zawody sędziowała Pani Alicja Stankiewicz trener Klubu Szachowego Polonia Wrocław, która prowadzi zajęcia w SP 32 w klasach 0-2.
 
 
I miejsce: Anichimowski Tadeusz 2A
II miejsce: Kamiński Jan 0A
III miejsce: Mazur Bartłomiej 3D
 
 
I miejsce: Ziółkowski Cyprian 7A
II miejsce:  Kuśnierz Piotr 7C
III miejsce: Hruszczak Jan 7C
 
Warto zaznaczyć, iż wysokie miejsca zajęło trzech zawodników z klas zerowych: Jan Kamiński, Igor Bulanowski, Maria Kamińska !!

                                                                                                                                 Artur Czyż