4 czerwca uczniowie klas: 1b, 1d oraz 2a świętowali ze swoim wychowawcą KLASOWY DZIEŃ DZIECKA.

Każda z klas inaczej spędziła ten dzień, zobaczmy co się działo:

 

 

  • Klasa 1 b z tej okazji zorganizowała piknik na terenie szkoły. Były koce, przekąski, wspólne śpiewanie, słuchanie muzyki, gry planszowe, zabawy ruchowe z piłką, dyskiem. Po ukończonym pikniku klasa wybrała się na lody naturalne, które były kropką nad i- kończąc ten cudowny dzień:)

 

  • Klasa 1 d wybrała się do kina Cinema City  – Wroclavia  na film pt. Bella i Sebastian. Była to opowieść o pięknej przyjaźni człowieka ze zwierzęciem. Znalazł się też czas na chwilę rozmowy i małe co nieco przed seansem.

  • Klasa 2a zachwycała się pięknem Ostrowa Tumskiego wędrując tropem mieszkających tam krasnali oraz legend wrocławskich. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek i faktów historycznych związanych nie tylko z Wrocławiem, ale i regionem Dolnego Śląska. Po spacerze dzieci oglądnęły przedstawienie pt. Mały Ostrów, wielki Tumski. Zadowolone, choć zmęczone wspominały długo dzisiejszy spacer :-

                                                                                          
Wszystkim Dzieciom: tym dużym i tym małym życzymy spełnienia marzeń!!!
                                                                               Anna Stryjakieiwcz, Agnieszka Dziekan, Urszula Kalinowska