Drodzy Uczniowie!

W końcu przyszła do nas piękna pogoda, a temperatura za oknem aż prosi o spędzanie dużej ilości czasu na świeżym powietrzu. Aby zachęcić Was do aktywnego odpoczynku, rusza weekendowy konkurs pod nazwą „Sportowi Maniacy!”.

Konkurs jest bardzo prosty: wystarczy, że razem z rodziną  będziecie wykonywać sportowe, weekendowe zadania! Do końca roku przygotowaliśmy 7 etapów. Dla osób, które wykonają przynajmniej 6 etapów, przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Każde wykonane zadanie, należy udokumentować zdjęciem, które należy wysłać na adres sportsp32@gmail.com (maksymalnie do 3 dni po terminie przeznaczony na wykonanie zadania).

Zadania będą wyświetlane na szkolnym ekranie przy wejściu do szkoły, a także będą wywieszone na tablicy korkowej przy pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Zadania do wykonania w weekend:

28-29 kwietnia 2018 – Rodzinna wycieczka rowerowa (lub na rolkach) !

5-6 maja 2018 – Rodzinna, rekreacyjna gra w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną (może być inna dyscyplina zespołowa) !

12-13 maja 2018  – Rodzinna rekreacyjna gra w badmintona, frisbee lub boules (może być inna dyscyplina indywidualna) !

19 maja 2018 – Udział w szkolnym festynie sportowym !

26-27 maja 2018 – Z okazji Dnia Matki spędź czas na sportowo w dowolny sposób – koniecznie z mamą !

2-3 czerwca 2018 – Rodzinne pobiegaj po parku lub w swojej okolicy !

9-10 czerwca 2018 – Rodzinny spacer (minimum 60 min.) !