Dzieciaki mają moc! Tak można podsumować wspaniałą zabawę podczas tygodnia z programem Aktywne Szkoły Multisport.  Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole odbyła się I runda programu ASM. Podczas kolorowej przygody, wykonywano Europejski Test Eurofit+, a uczniowie naszej szkoły walczyli z „potworkami bezruchu”. Zaangażowanie dzieci w osiąganiu jak najlepszych wyników oraz we wspólną zabawę  było ogromne. Animatorzy, z którymi mogliśmy spędzać ten czas zgodnie podkreślili, że chcieliby być tak przyjęci w każdej szkole i mieć do czynienia z takimi dziećmi w kolejnych miejscach programu. We wrześniu znów się spotkamy i będziemy mogli udowodnić, że wyniki będą jeszcze lepsze. Teraz czas na trening!

nauczyciele wychowania fizycznego