W dniach 11-13.03 odbyla się XIII Olimpiada Kreatywności Destination Inmagination. Miała ona miejsce w Hali Stulecia we Wrocławiu. Uczniowie klasy 1c w liczbie 7 osób reprezentowali naszą szkołę na poziomie I. W tym roku wybrali wyzwanie improwizacyjne, którego celem było zwrócenie utraconego skarbu. Musieli przedstawić to w formie skeczu, uwzględniając 2 odkrywców, kulturę,skarb kultury,a przy tym pamiętać o przeszkodzie i miejscu akcji. Nasza drużyna Dzieci -naukowcy musiała stawić czoła również wyzwaniu na już. W tym roku mieli za zadanie wykonać zjeżdżalnie, która przetransportuje 6 piłeczek z punktu A do punktu B.

                                                                                                                                                                           Marta Krumin