Dnia 27.02.2018r. w Szkole Podstawowej nr 26 odbył się XVIII etap dzielnicowy Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z wierszem” pod hasłem „Humor w poezji”.

Uczestnicy przygotowali prawdziwą ucztę poetycką, zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności i talentu recytatorskiego, a wyraz artystyczny zapierał dech w piersiach. Wszyscy zostali nagrodzeni wielkimi brawami i otrzymali dyplomy. Uczeń naszej szkoły – Adam Górka z klasy 3C okazał się bezkonkurencyjny – zajął I miejsce. Zaprezentował się w wierszu Hanny Niewiadomskiej „Dziura Dziumdzia” i otrzymał od wszystkich jurorów maksymalną liczbę punktów.

Adam zakwalifikował się na kolejny, miejski etap konkursu. Gratulujemy sukcesu, życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki za kolejny mistrzowski popis recytatorski.

Dorota Szefner