22 lutego uczniowie klasy 1b wybrali się na wycieczkę do wrocławskiego ZOO. Podczas pobytu w ZOO wzięli udział w warsztatach, pt. „Czy wiesz co jej jeż?” W trakcie trwania warsztatów poznali informację o trzech grupach :mięsożercach, roślinożercach oraz wszystkożercach. Wykonali przysmaki dla Świnek Rzecznych, z szyszek oraz żurawiny, którymi następnie nakarmili te urocze zwierzaki. W czasie tej wycieczki odwiedzili również sporo innych zwierząt mieszkających w ZOO, takich jak żyrafy, lwy, zebry, surykatki, konie, osła, antylopy, pingwiny, hipopotamy, krokodyle, rekiny i wiele zwierząt żyjących w wodzie. Zabawa była przednia!

                                                                                          

                                                                                                              Anna Stryjakiewicz