Drodzy Państwo, w dniu 10 grudnia trzydzieści sześć paczek dotarło do naszej rodziny. Udało nam się wspólnymi siłami pobić rekord i zebrać najwięcej paczek w dzielnicy Wrocławia, do której była przypisana rodzina, dla której organizowaliśmy zbiórkę.
Zebraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy z listy – produkty żywieniowe, kosmetyki, odzież, kołdrę, poduszkę, pościel, karmę dla psa, chemię gospodarczą, karta podarunkowa do Galerii dominikańskiej od gr. IV z naszego przedszkola. Prywatnie prowadziłyśmy zbiórkę pieniędzy, z których również zakupiłyśmy karty podarunkowe do różnych sklepów o wartości ponad 1000 zł.
Z relacji wolontariuszy, którzy dostarczyli podarunki wynika, że rodzina była wzruszona i szczęśliwa. Patrzą pozytywnie w przyszłość i przyszłym roku są pełni nadziei, że to oni będą w stanie przygotować dla kogoś szlachetną paczkę. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w tym przedsięwzięciu! Za pomoc i okazanie dobrego serca.
 Organizatorzy, Grupa II – Urszula Ślipska, V – Krystyna Nycz, Zofia Regulska