Warsztaty świąteczne w gr. IV

Dzieci z grupy 4 bardzo intensywnie przygotowywały się do Warsztatów świątecznych. Magia nadchodzących świąt udzieliła się nam wszystkim i uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem robiły kartki Bożonarodzeniowe dla swoich najbliższych…

Dnia 20.12.2017 w naszej sali odbyły się Warsztaty Świąteczne, na które zaprosiliśmy Rodziców. Niespodzianką był krótki występ artystyczny naszych przedszkolaków, które zaśpiewały kilka świątecznych piosenek. Melodie te wszystkich wprowadziła w istnie świąteczny nastrój. Następnie dzieci obdarowały swoich bliskich kartkami Bożonarodzeniowymi, które samodzielnie zrobiły. W ostatnie- a zarazem najbardziej wyczekiwanej- części naszego spotkania dzieci wraz z bliskimi ozdabiały świąteczne pierniczki. W tle leciały piękne kolędy. Dzięki wspólnej pracy dzieci z rodzicami, powstały przepiękne pierniczki, które znikały ze stołu szybciej niż można się było tego spodziewać.

Spędzony wspólnie czas dał nam wszystkim dużo radości na nadchodzące Święta 🙂

Hanna Popiel

Hanna Popiel