21 grudnia w hali sportowej ZSP 21 odbył się „Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców”. W zawodach udział wzięły następujące szkoły: Gimnazjum nr 14, Gimnazjum nr 28, Gimnazjum nr 29, Szkoła Podstawowa nr 32 – gospodarz. Spotkania siatkarskie stały na wysokim poziomie sportowym a co też cieszy odbywały się w duchu fair play. Po zakończonych rozgrywkach systemem „każdy z każdym”, najlepszą drużyną okazała się „Czternastka”, przed Gimnazjum nr 29. Trzecie miejsca zajęli gospodarze, tuż przed Gimnazjum nr 28. Każdy z uczestników dostał pamiątkową maskotę a najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów, czekoladowego Mikołaja. Organizatorami turnieju byli: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 oraz Wrocławski Szkolny Związek Sportowy.

Zdjęcia dzięki uprzejmości ucznia Gimnazjum nr 14 Jakuba Szczepaniaka.

Maciej Jakubaszek