W czwartek 21grudnia w świątecznej atmosferze odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i uczniów klasy 2a.  Dzieci zaprezentowały krótką akademię o tematyce świątecznej. Następnie rodzice wspólnie z dziećmi wykonywali świąteczne dekoracje – złociste aniołki. Trudno stwierdzić, kto był bardziej zaangażowany – dzieci, czy rodzice 🙂 Po warsztatach nadszedł czas na  życzenia, wspólne kolędowanie i poczęstunek. Spotkanie zostało uświetnione wystepem Michała Krupy – brata Emilki. Wysłuchaliśmy kolędy granej na klarnecie. Bez względu na przekonania czy wyznanie wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.
Wszystkiego najlepszego na czas Świąt Bożego Narodzenia i cały Nowy Rok 2018
                                                                                życzy klasa 2a
                                                                                                                                       Urszula Kalinowska