Dnia 27.11.2017 r. w grupie czwartej obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.
W tym dniu każde dziecko przyniosło ze sobą do przedszkola swojego ulubionego pluszowego misia. Wszystkie pluszowe misie były nieodzownym elementem zabaw przez cały dzień. Już na początku zajęć, kiedy każde dziecko zamieniło się w misia poprzez założenie opaski na głowę, uśmiechy nie schodziły nam z twarzy.
Na początku przedszkolaki wysłuchały krótkiej historii święta pluszowego misia. Następnie każdy, kto chciał, mógł przedstawić wszystkim swoją maskotkę. Podczas zajęć odbyły się różnego rodzaju zabawy ruchowe, konkursy- oczywiście z udziałem misiaczków przyniesionych przez dzieci. Ciekawym elementem tego dnia było odgadywanie zagadek obrazkowych o znanych misiach. Gry i zabawy tego dnia nie miały końca. Każde dziecko mogło na chwilę zamienić się w pluszowego misia i zrobić sobie zdjęcie w fantastycznej fotobudce. Nasze przedszkolaki otrzymały również dyplomy, które świadczą o tym, że są prawdziwymi przyjaciółmi pluszowych misiaczków !
Hanna Popiel