21 listopada to Dzień Życzliwości. Z tej okazji wszyscy nasi uczniowie i nauczyciele postanowili stworzyć „Łańcuch życzliwych” na terenie całej szkoły pod hasłem „Bądźmy zawsze życzliwi”. Poza tym na korytarzu klas 0-3 przed każdą salą lekcyjną wyrosło „Drzewko życzliwości” z dobrymi uczynkami naszych uczniów. Wielu z nich dostało również pochwały do zeszytów kontaktowych za szczególną życzliwość i serdeczność wobec koleżanki lub kolegi z klasy. Natomiast w klasach 4 i 7 odbyły się ciekawe warsztaty integracyjne podczas lekcji wychowawczych. Życzymy wszystkim uśmiechu i pogody ducha oraz aby życzliwość zagościła w waszych sercach na co dzień.

Angelika Bilina – szkolny koordynator akcji i wychowawca klasy 3d